Krepšelis tuščias

TOP
melt for smell

dažniausiai užduodamų klausimų sąrašas

Vaško tirpukai yra kvapnūs vaško gabalėliai, kurie neturi dagties. Tai yra vienas iš esminių vaško tirpukų ir aromatinių žvakių skirtumų. Dėl to, kad vaškas lydydamasis nesiliečia tiesiogiai su liepsna, leidžia kvapniesiems tirpukams paskleisti žymiai intensyvesnį aromatą patalpoje. Tuo tarpu žvakių liepsna dalį vaške esančio kvapo sudegina.

Įdėkite vaško tirpuką į aromatinę lempą ir leiskite jam ištirpti, užpildant kambarį nuostabiu kvapu. Skirtingai nuo žvakės, vaško tirpuko sudėtyje esantis vaškas nesudega ir neišgaruoja, o lieka aromatinės lempos talpoje net pasibaigus kvapo sklaidai. Norėdami pakeisti seną vaško tirpuką nauju, turite jį išimti iš aromatinės lempos ir įdėti naują. 

Rekomenduojame vienu metu naudoti 1–2 kubelius. Kiekis priklauso nuo jūsų kambario dydžio, naudojamos aromatinės lempos tipo ir nuo to, ar jums labiau patinka stipresnis ar silpnesnis kvapas. Būkite atsargūs, kad neperpildytumėte naudojamos aromatinės lempos indo. Priešingu atveju, ištirpęs vaškas gali išsilieti.

Eksperimentuokite maišydami kvapus ir atraskite jūsų nuotaiką labiausiai atitinkantį aromatą. Paimkite dviejų skirtingų kvapų tirpukus ir dėkite juos į aromatinę lempą (jei aromatinės lempos talpykla yra negili, naudokite po ½ vieno kvapo kubelio).

MELT for SMELL vaško tirpukų naudojimas yra nuostabus būdas suteikti kerintį aromatą savo namams! Tačiau kalbant apie dalykus, susijusius su ugnimi ir karštu vašku, reikia žinoti kai kuriuos saugaus naudojimo reikalavimus:

 1. Prieš naudodami būtinai pašalinkite visas pakuotes nuo gaminio.
 2. Naudokite tik vaškui tirpinti skirtas aromatines lempas. Netirpinkite ant viryklės ar kitų nepatvirtintų prietaisų.
 3. Nepilkite vandens į karštą vašką, nes tai gali būti pavojinga.
 4. Karštas vaškas gali nudeginti odą, todėl būkite labai atsargūs.
 5. Naudokite tik rekomenduojamą vaško kiekį.
 6. Aromatinę lempą naudokite ne ilgiau nei 3 – 4 valandas vienu metu. Leiskite jai atvėsti tarp naudojimų.
 7. Vaško tirpukai skirti tik išoriniam naudojimui. Netyčia prarijus, nedelsdami kreipkitės į gydymo įstaigą.
 8. Laikykite vaško tirpukus vaikams ir naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje.
 9. Naudokite gerai vėdinamose vietose, toliau nuo degių daiktų.
 10. Nepalikite naudojamos aromatinės lempos be priežiūros.

Vaško tirpukų lydymui yra naudojamos aromatinės lempos. Jų būna skirtingų tipų: 

 1. klasikinės, kurios naudojamos kartu su arbatinėmis žvakutėmis;
 2. elektrinės, kurios šildomos naudojant kaitinimo elementą arba lemputę.

Klasikinės aromatinės lempos įkaitina vašką karščiau, todėl kvapas išsiskiria stipriau, bet greičiau ir išsisklaido, o elektrinės nėra tokios karštos, tad kvapas išsiskiria palaipsniui per ilgesnį laiką, tačiau ne taip intensyviai. Nei viena nėra geresnė ar blogesnė už kitą; tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Turime klientų, kurių namuose yra abiejų tipų aromatinių lempų.

Jos taip pat būna įvairių stilių ir spalvų, todėl įsigijus šį prietaisą ne tik kvepės jūsų namai, bet kartu bus papuošti subtilia namų interjero detale. 

Tai priklauso nuo jūsų turimos eterinių aliejų aromatinės lempos tipo. Paprastai jos turi mažesnį dubenį, kuris yra arčiau arbatinės žvakutės, nei vaškui skirtos aromatinės lempos. Dėl to vaškas gali per daug įkaisti ir per greitai sudegti, o mažesnis dubuo gali trukdyti kvapo sklaidai. Visuomet rekomenduojame naudoti tik vaško tirpinimui skirtas aromatines lempas.

Vidutiniškai 10 g. vaško kubelis skleidžia aromatą apie 10 valandų! Jums tereikia aromatinėje lempoje uždegti arbatinę žvakutę arba įjungti į maitinimo šaltinį ir galėsite ilgai mėgautis kvapų magija savo namuose. 

Kvapo intensyvumas priklauso nuo patalpos dydžio, naudojamo vaško kiekio bei naudojamos aromatinės lempos tipo, pavyzdžiui, klasikinė aromatinė lempa su arbatine žvakute iš pradžių išskirs didesnį kvapą, o po to lėtai mažės su kiekvienu deginimu, o elektrinė neįkaista taip greitai kaip nuo arbatinės žvakutės, todėl per ilgesnį laiką skleis švelnesnį kvapą. 

Vieno atsakymo pateikti negalime, nes tai priklauso nuo daugelio kintamųjų: jūsų kambario dydžio, naudojamo vaško kiekio, kambario temperatūros, atvirų langų, aromatinės lempos tipo ir netgi nuo jos laikymo vietos jūsų patalpoje. Norėdami gauti geriausius rezultatus, uždarykite langus toje patalpoje, kurioje lydomas vaško tirpukas, ir įsitikinkite, kad aplink aromatinę lempą yra pakankamai vietos kvapo sklaidai. Kviečiame  eksperimentuoti, kad surastumėte geriausią vietą savo namuose!

Tam gali būti 2 priežastys: arba kvapas išdegė iš vaško, ir jį reikia pakeisti nauju, arba jūs pripratote prie kvapo ir nebejaučiate jo. Rekomenduojame kas kurį laiką keisti kvapą, nes galime labai greitai prie jų priprasti ir nebeužuosti. Yra keletas būdų, kaip saugiai ir lengvai pašalinti panaudotą vašką iš aromatinės lempos. Išbandykite abu ir patys pasirinkite, kuris jums patogiausias. 

 1. Uždekite arbatinę žvakę klasikinėje aromatinėje lempoje arba įjunkite elektrinę aromatinę lempą ir leiskite vaškui suskystėti. Vaškui visiškai ištirpus, paimkite porą vatos diskelių ir įmerkite juos į vašką. Kai vata sugers vašką, išimkite ją iš aromatinės lempos dubens ir išmeskite į šiukšlių dėžę.
 2. Uždekite arbatinę žvakę klasikinėje aromatinėje lempoje arba įjunkite elektrinę aromatinę lempą ir leiskite vaškui pašilti iki 30 s. (naudojant elektrinę aromatinę lempą palaukti 3-4 min.). Tada išstumkite kietą vašką iš aromatinės lempos dubens. Panaudotą vašką išmeskite į šiukšlių dėžę. 

Nenaudokite metalinių ar aštrių daiktų vaško išėmimui, nes galite subraižyti ar kitaip pažeisti aromatinę lempą ir/arba susižaloti patys.

Niekada nepilkite ištirpusio vaško į kanalizaciją.

Mūsų vaško tirpukai yra be parabenų ir ftalatų. Savo gaminiuose naudojame tik 100% gryną sojų vašką, kuris yra biologiškai skaidus, tvarus, atsinaujinantis ir saugus aplinkai. 

Mūsų naudojami kvapai yra sertifikuoti, labai išgryninti, saugūs ir pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų. Šiose kvapiosiose medžiagose nėra GMO, ftalatų. Sojų vaškas gerai išlaiko kvapą, o dėl žemos vaško lydymosi temperatūros aromatiniai aliejai gali išsiskirti lėtai, kad kvapas būtų ilgesnis ir stipresnis.

Taip! Mes stengiamės kiekvieną mėnesį jums pasiūlyti naujų kvapų. Tad tai, kas jums prieinama vieną mėnesį, kurį laiką gali būti nepasiekiama. Tačiau tai reiškia, kad mes nuolat atnaujiname savo asortimentą ir visada apsilankę pas mus rasite naujų kvapų, kuriuos galėsite išbandyti. Prisijunkite prie mūsų grupės „Facebook“ arba prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad sužinotumėte visas naujienas pirmieji. 

Šiuo metu žvakės nėra tai, į ką orientuojamės savo veikloje. Tačiau prašome stebėti šią erdvę, nes kartais norime nustebinti jus naujais gaminiais, tame tarpe ir kvapniosiomis žvakėmis. 

Tai vadinama polimorfizmu arba „šerkšnu“ ir yra natūrali sojų vaško sąvybė. Šerkšnu yra vadinamas natūralaus sojos vaško paviršiuje arba šonuose susidaręs baltas kristalinis sluoksnis. Kai kurios gryno vaško partijos, kurias gauname iš vaško gamintojų, yra labiau linkusios kristalizuotis nei kitos, todėl vieno vaško tirpuko viršus gali būti lygus, o kitas – padengtas šerkšnu. Šis reiškinys neturi jokios įtakos mūsų vaško tirpukų kvapų sklaidai ir iš tikrųjų parodo, kad savo gamyboje naudojame tik natūralius produktus. 

Nors tai gali atrodyti šiek tiek neįprastai, būkite tikri, kad vis tiek gaunate tos pačios, aukštos kokybės produktus, kuriais esame žinomi rinkoje.

Taip. Mūsų vaško tirpukus galima saugiai naudoti patalpose, kuriose yra gyvūnai, tačiau svarbu, kad jūsų augintiniai jų neprarytų. Rekomenduojame visus mūsų gaminius laikyti vaikams ir naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje, o jei reikia papildomos informacijos apie sudedamąsias dalis, nedvejodami rašykite mums el. paštu info@www.meltforsmell.lt

Mūsų naudojamas vaškas ir kvapai yra veganiški ir nėra išbandyti su gyvūnais.

Taip, jie turėtų būti visiškai tinkami naudoti nėščioms moterims, tačiau jei jums neramu, prieš naudojant vaško tirpukus, galite pasitarti su savo šeimos gydytoju. Kalbant apie naujagimius, jie yra labai gležni, o jų uoslė labai jautri. Rekomenduojame pirmuosius kelis vaiko gyvenimo mėnesius namuose nenaudoti jokių stipriai kvepiančių produktų.

Balti dūmai, kuriuos kartais galite pamatyti sklindančius iš lydomo vaško tirpuko, iš tikrųjų nėra dūmai. Tiesą sakant, tai yra kvapniojo aliejaus garai. Kai kuriuos garuojančius kvapus galite matyti labiau nei kitus, ir dėl to nerimauti neverta. Tačiau jei kada nors pamatysite juodus dūmus, nedelsdami užgesinkite arbatinę žvakę ar išjunkite elektrinę lempą – vaškas šyla per karštai, o aromatinėje lempoje gali atsirasti įtrūkimų.

Vaško tirpukai yra kaip puikus vynas – laikui bėgant kvapas tampa vis stipresnis. Tačiau norint džiaugtis puikiu kvapu ir po kurio laiko, laikykite nenaudotus vaško tirpukus originalioje pakuotėje, vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių.

Jei neradote čia atsakymo į jums rūpimą klausimą, nedvejodami parašykite el. laišką adresu info@www.meltforsmell.lt arba užpildykite užklausos formą ir mes mielai jums atsakysime!

MB Tirpsna, MELT for SMELL prekės ženklo savininkė, neatsako už netinkamo naudojimo pasekmes.

Kai kurie vaško tirpukų kvapai yra panašūs į pasaulyje gerai žinomų produktų kvapus. Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra originalai ir jie yra tik panašūs savo kvapu.